Zábavný Valentín

V sobotu, 13.02.2016 sme si užili spoločne Sviatok Valentína….

Po krátkom vyrozprávaní príbehu o histórii a pôvode sviatku, kedy sme sa dozvedeli od našej členky mnohé  zaujímavosti ako vlastne vznikol a kde….. ako inak sme pre naše páry pripravili malé súťaže, zábavné i veselé.
Najskôr si dvojice vyskúšali na základe vtipných,  ale aj „záludných“ otázok, ako dobre sa poznajú….. Nuž bolo to veľmi zaujímavé….
Potom už sa šikovné mužské polovičky vrhli na zošľachťovanie partneriek, a to bola teda zábava….aby totižto pekne nalakovali na červeno nechtíky svojim partnerkám,  potom ich aj krásne narúžovali a partnerky s poďakovaním vybozkávali, tak to určite nečakal ani jeden z mužov. Podaktorí sa aj pri tom zapotili….veru nie je najľahšie nevyrobiť machuľu a nepokvapkať stôl, či iné miesta samozrejme okrem nechtov  partneriek.
No a ako by to bolo, aby sa nezapojili aj tí, ktorí partnera, či  partnerku práve pri sebe nemali….Aj pre nich boli pripravené veselé súťaže, najviac zabodovala a rozvášnila súťaž v prenášaní lentiliek pomocou slamky…. Moooc veselé, hlavne keď lentiliek bolo viac na zemi, ako na miskách.
Každý súťažiaci odišiel s malou spomienkou, magnetkou, či srdiečkom, či čokoládovou sladkosťou, ale všetci sme boli príjemne naladení, aby sme toho Valentína doma oslávili čo najkrajšie a najpríjemnejšie. Myslím že taká milá Valentínska párty sa nám v TSN mimoriadne vydarila…. Čo poviete?
Kolektív TSN
SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES