Jednodňový zájazd za 19,90 € vianočná Viedeň s čokoládovňou

Milí priatelia.

Jednodňový autokarový zájazd na adventné trhy do Viedne dňa 5.12.2015. Srdečne Vás pozývame do sviatočne vyzdobenej Viedne, ktorá je od konca novembra do Vianoc

Jednodňový zájazd za 19,90€ vianočná Viedeň s čokoládovňou.

Navštívte nádherné vianočné trhy vo Viedni, ktoré sú známe po celej Európe a navštívte obľúbenú súkromnú čokoládovňu Hauswirth, kde budete môcť čokoládové výrobky ochutnať a potom si ich nakúpiť za výhodné ceny. Rodinná firma je je svojimi výrobkami známa aj v Amerike, v Austrálii a po celej Európe. Neskôr budeme pokračovať do Viedne. Farebné vianočné dekorácie, remeselné výrobky, krásna vianočná výzdoba, veľkolepý vianočný stromček, vôňa vareného vínka a typické chutné jedlá sem lákajú každý rok tisíce návštevníkov. Vianočné trhy vo Viedni navštívi ročne viac ako 3 milióny turistov. Neopakovateľná atmosféra, ktorú tu zažijete je dôvodom prečo sa sem ľudia stále vracajú. Nenechajte si ujsť ani tento rok najväčší a najznámejší vianočný trh pred mestskou radnicou v samotnom srdci Viedne a bude to pre Vás pravým adventným zážitkom. Odchod z Viedne o 19.00 hod.

Odchody:

o 8.45 h odchod z autobusovej stanice Trnava
o 9.30 h odchod z autobusovej stanice Bratislava

Pokiaľ máte záujem môžete sa prihlásiť na email deaf.tsn@gmail.com alebo SMS 0911 286 932 najneskôr sa treba prihlásiť do 26.10.2015. Vopred platba na účet 286398332/0900 do predmetu zadať ZAJAZD a PRIEZVISKO.

TSN_vianocna_vieden