Na deň žien bol plný zábavy

Milí nepočujúci, priatelia….dňa 12.3. sme sa opäť stretli v priestoroch TSN pri príležitosti sviatku Dňa žien…..mali sme pekné posedenie aj s veselými súťažami.

Troška sme si precvičili a oprášili vedomosti v  pamäti pri obľúbenej hre:  Meno, mesto, zviera, vec….dosť sme sa natrápili najmä pri hľadaní zvieraťa na písmeno I, napokon sme museli použiť pomôcku našich múdrych mobilov a internet, pretože nie a nie prísť na nejaké zviera na písmeno I.  Ale bolo to veselé, vtipné a zábavné, niektoré sme si tak zaspomínali na detské či školské časy.
Predseda Jožko Kavalec pre nás žienky pripravil malú ochutnávku a to v podobe prípravy vajíčkovo-cibuľkovej nátierky, s ktorou sa ale museli popasovať 3 vylosovaní muži. Tentoraz sme my žienky len povzbudzovali, prizerali sa, trošku možno aj radili a hlavne chutnali a vyberali najlepšieho. Tak sme aj vybrali najúspešnejšieho „kuchára“, ktorým sa stal Martin Majerík a  aj ostatní muži, ktorí ochutnali nátierky, uznali, že právom Martinovi  patrí prvé miesto.
No a potom sme vylosovali 4 žienky a 4 mužov, ktorí dostali hravú úlohu – museli pozháňať, vyhľadať, doniesť či ukázať na osobe celkovo 8 rôznych vecí z nášho pripraveného zoznamu….Bolo to zasa niečo iné, veselé, miestami až chaotické, najmä keď sa pri reflexnej veste snažili niektorí dobíjať do áut a utekali naspäť s vestou do miestnosti. Pravidlá totiž boli nielen  o tom, kto prinesie konkrétnu vec, ale i o rýchlosti, pretože ak ju priniesli všetci, vypadol ten, čo prišiel posledný….Vecičky, čo bolo treba zohnať boli rôzne, ako aj lesk na pery (to bol trocha problém pre mužov), ale muži sa zapotili hlavne vtedy, keď mali priniesť červené spodné prádlo (stačilo aspoň ukázať na osobe….), alebo odopínacie ramienko na podprsenke….či cukríky bon pari…..
Samozrejme nechýbalo občerstvenie, voňavá káva, koláčiky – za ktoré  ďakujeme.
Dúfame, že ešte sme nevyčerpali všetky nápady a opäť zasa pripravíme spoločne niečo zaujímavé, veselé, aby sme si oddýchli, zasmiali sa, rozveselili a nabili sa pozitívnou energiou….hlavne preto to v TSN robíme a pripravujeme.
 Výbor TSN